sesja nad morzem, szukam

sesja nad morzem, szukam

Marzy nam się wykonanie sesji nad morzem, którą wykona ktoś z bardzo dużym doświadczeniem. Polecacie kogoś?

Klaudi

Posty: 1

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

Fajae

Posty: 8

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Mieliśmy zrobić sesję lifestyle nad morzem, lecz nie mogliśmy odnaleźć wolnych terminów. To oznacza terminy były, lecz my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z doświadczonymi zdjęciami, zatem na nią czekam.

VjakV

Posty: 2

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, albowiem powstały niesamowite fotografie. Właściwe ustawienie, ubranie, a do tego potem takie fotografie trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, albowiem nie wiemy jak.

TomekK

Posty: 6

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

yarpen2

Posty: 7

 
Osoby, które chcą zrobić sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, jaka niezmiernie dobrze zna się na robieniu zdjęć.

korasek

Posty: 17

 
My nad morzem mieliśmy fotografie ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, zatem polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, niemniej jednak efekt jest po prostu super, zatem nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

Lupusx

Posty: 2

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

Nikuś23

Posty: 2