mieszkania Warszawa, poszukuję

mieszkania Warszawa, poszukuję

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, ale żeby była niższa od tej rynkowej.

Ventooo1

Posty: 1

 
Interesowałem się nieruchomościami w Warszawie i ceny są wysokie. Można też znaleźć coś w dobrej cenie, ale trzeba się liczyć z tym, że do metra będzie daleko. Niestety trzeba zrezygnować z czegoś, jeśli zależy nam na tym, aby cena była bardzo atrakcyjna.

Krzyś3232

Posty: 6

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje przeważnie polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście bardzo szybkim żeby można było odnaleźć tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to sporo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

lary0071

Posty: 10

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera zdjęcia i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

Klara323

Posty: 4

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeżeli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić wiele pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i możliwości na odszukanie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

wiesiekj

Posty: 25

 
Trzeba bardzo lubić gigantyczne zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

tomalix

Posty: 8

 
Jest sporo propozycji mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odnajdziecie wówczas dobre ceny, lokalizacje i warunki. Niewątpliwie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, iż ceny będą niezwykle niskie.

Grabow12

Posty: 3

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dziś liczy się komfort i czas, dlatego niezmiernie olbrzymie znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się odnajduje. Wówczas ludzie zapłacą za nie więcej.

pawel253

Posty: 2

 
Warszawa zawsze miała bardzo drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie wyższe niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

labuh

Posty: 3

 
Warszawa zawsze miała niesłychanie drogie mieszkania. Nawet przed tym jak ceny mocno wzrosły to tanio tam nie było. Zarobki w stolicy w tamtych czasach były kilkukrotnie lepsze niż w innych regionach kraju. Tak to wyglądało.

roudee

Posty: 2