Spływy kajakowe po Tanwi, znacie kogoś ?

Spływy kajakowe po Tanwi, znacie kogoś ?

Orientujecie się może czy na rzece Tanew podczas spływu kajakowego można wypożyczyć kajak dla siebie?

tomalix

Posty: 8

 
Jeżeli zależy Ci na fantastycznych widokach to jak najniezwyklej polecam Ci wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie bowiem widoki na tej rzece faktycznie zapierają dech w piersiach. Ja przez długi czas po spływie wspominałem wszystko to co podczas spływu ujrzałem.

adam_rudas

Posty: 24

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, wiele razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i bardzo je polecam.

kuBawodzu

Posty: 15

 
Bardzo gorąco zachęcam Cię do tego byś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie ponieważ dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, że dzięki tego typu wydarzeniom idealnie spędzisz swój wolny czas.

GGregbard

Posty: 20

 
Twoje dzieci z pewnością poradzą sobie podczas spływu kajakowego po Tanwie. Kajaki to jeden z tych sportów, który jest odpowiedni dla każdej osoby. Dodatkowo nie potrzeba dużego doświadczenia aby bez problemu posługiwać się kajakiem i przemieszczać się po wodach. Krótkie przeszkolenie w zupełności wystarcza do tego aby poradzić sobie z pływaniem.

Aweeee

Posty: 25

 
Nie ulega wątpliwości, że na każdym spływie kajakowym dostaniesz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz zdobyć odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

Hunka

Posty: 18

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać licznej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na jakim bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli faktycznie prędko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

Dosti

Posty: 21