Hosting www, w który warto zainwestowac

Hosting www, w który warto zainwestowac

Cześć.

Posiadam prostą stronę internetową, jednak usługodawca znacząco podniósł ceny hostingu. Czy możecie mi polecić firmę, która proponuje dobrą jakość i przystępne ceny?

serMER

Posty: 18

 
Hej.

Kilka dni temu znajomy poprosił mnie, aby wybrać hosting www. Do tej pory sam korzystałem z jednej sprawdzonej i dość drogiej firmy, ale szybko przekonałem się, że i ja mogę mieć zdecydowanie tańsze usługi, które będą stały na tym samym poziomie. To był bodziec do tego, aby zrealizować zmiany.

ZeljkoF

Posty: 21

 
Dzień dobry.

Szukając hostingu www możemy mieć inne żądania. Na przykład ja skupiłem się na pojemności serwera i ilości transferu, ale inni brali pod spostrzeżenie dobry kontakt z pomocą techniczną, który przy ich stopniu zaawansowania był nieunikniony.

nemiasty

Posty: 17

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Dużo firm doszło do wniosku, iż może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem faktycznie zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 zł!

dzaman

Posty: 19

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, jakie w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Olbrzymia ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

Złoty

Posty: 17

 
Hejka.

Postanowiłem pochwalić się tutaj wyborną ofertą hostingu, którą dorwałem. Mam tu na myśli http://ecohost.pl, z którego usług korzystam od pół roku. Wybrałem pakiet premium za 129 zł rocznie i mam do wykorzystania 15 GB powierzchni dyskowej oraz 500 GB transferu, co mnie niesamowicie weseli. Szkoda, że nie stać mnie na opcję Business za 249 złotych, który nie limituje kont pocztowych, FTP i baz MySQL.

1adversary

Posty: 24

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

Tomcio

Posty: 15

 
Witam.

Moja pierwsza strona internetowa została stworzona wykorzystując tani hosting, który akurat dorwałem w promocji. Nie wykluczam, że zrobiłbym tak kolejny raz przy uruchamianiu pierwszego serwisu. Z kolei moje kolejne witryny wymagały już zdecydowanie więcej od maszyn, na których były stawiane.

HalskiPol

Posty: 22

 
Cześć.

Posiadam niewielki serwis internetowy, który jednak cieszy się dużym zainteresowaniem, a więc muszę zabezpieczyć dużą ilość transferu danych na wczytywane artykuły, reklamy oraz inne elementy graficzne strony. Znalazłem do tego znakomitą ofertę, która obejmuje hosting bez limitu transferu.

Aga-lloch

Posty: 23