my cafe, znacie ?

my cafe, znacie ?

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

kerad17

Posty: 1

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić wiele czasu, a wówczas na pewno pojawią się efekty, jakie nas zadowolą i zmotywują.

Yuri20

Posty: 6

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

namok

Posty: 2

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę zbadać czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy dużo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już więcej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

Fifczak90

Posty: 23

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

MaszWielkosc

Posty: 8

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, niemniej jednak nie za niezmiernie mi szło. Może, wobec tego iż nie mam zbyt dużo czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Nikuś23

Posty: 5

 
Gier jest niesłychanie dużo, niemniej jednak akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i powoduje mi to mnóstwo przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się naturalnie skupić, trzeba korzystać z poradników, niemniej jednak z biegiem czasu takie granie jest o mnóstwo łatwiejsze. Można uzyskiwać o mnóstwo wyższe efekty swojej pracy.

Yymyasui

Posty: 2

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z której często korzystam. Jest to super miejsce, bo mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

Felekkk2

Posty: 23

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, która grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, że można tam znaleźć mnóstwo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

090913123

Posty: 6

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Pendrzec

Posty: 3