jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

jakość powietrza a bieganie, polecicie ?

Zastanawiam się, które wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednakże jechać poza miasto? Jak dostać znaczące informacje pogodowe o swoim regionie, w jakim przebywam?

roudee

Posty: 1

 
Mam tutaj stronę gdzie można sprawdzić idealne tętno https://www.runisfun.eu/strefy-tetna i według mnie działa niezwykle dobrze. Polecam sobie zbadać taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

juron

Posty: 10

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób łatwiej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasami warto, chociaż trochę poczekać na poprawę warunków.

090913123

Posty: 3

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bowiem to niezwykle znaczące. Smog zabija sporo ludzi, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

AnnnnoD

Posty: 6

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, zatem trzeba to sprawdzać. W ogromnych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, zatem bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niesłychanie szkodliwe dla naszego zdrowia.

alibaba

Posty: 15

 
Biegać za mocno nie lubię, wobec tego nie za niezmiernie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasem jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt mnóstwo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Intro_69

Posty: 12