Montaż kominków w Krakowie

Montaż kominków w Krakowie

Chciałbym zamontować kominek z boczną szybką. Podobno są takie kominki na Stattlera w Krakowie, ale nie wiem, w którym miejscu dokładnie.

kulpaa45

Posty: 1

 
Znałem kiedyś firmę, która zajmowała się kominkami w Krakowie, natomiast nie pamiętam, na której byli ulicy. Wiem, że mieli wszystkie rodzaje wkładów, dlatego dopasowanie czegoś u nich nie było żadnym problemem. Ceny też według mnie mieli niezmiernie atrakcyjne.

Yuri20

Posty: 6

 
Mam kominek z Wielickiej i jestem zaspokojony. Mnie ta firma pasowała, albowiem działali bardzo szybko i sprawnie. Od kupienia kominka do jego montażu minęły dwa dni. Według mnie to są właśnie profesjonaliści, jakich warto polecać.

Yymyasui

Posty: 3

 
Duży wybór wkładów kominkowych gazowych w Krakowie znajdziecie w firmie http://wyborkominkow.ovh, która naprawdę się na tym zna. Mam taki kominek i od wielu miesięcy nic się z nim nie dzieje. Firma podchodzi profesjonalnie do potrzeb każdego klienta.

okrzemek

Posty: 16

 
U mnie sprawdza się wkład kominkowy z płaszczem wodnym z Krakowa, który montowała wyspecjalizowana w tym firma. Bardzo dobrze się na tym znają.

TomekK

Posty: 2

 
Znajomy ma kominek ze Stattlera i jest zadowolony. Ta firma ma swoją stronę internetową, dlatego w prosty sposób można się zaznajomić z ich całą ofertą.

miga

Posty: 16

 
Nie bardzo lubię kominki, dlatego nie mam czegoś takiego w domu. Może na ten model gazowy bym się jeszcze zdecydował. Tym bardziej, że słyszałem, że można nim zdalnie sterować. Przynajmniej nie ma potrzeby rozpalania w takim kominku, bo by mi się nie chciało.

Ludmo

Posty: 2